Spółka Żuromińskie Zakłady Komunalne,  przyjmie na okres próbny ( z możliwością zatrudnienia na stałe) osobę do 30 roku życia na stanowisko Pracownika pomocy w oddziale ZWKiO (Zakład Wodociągów Kanalizacji i Oczyszczalni).

 

ZADANIA: pomoc przy prowadzeniu biura, udział w procesie obiegu dokumentów, wsparcie działań logistycznych i projektowych, prace administracyjne związane z funkcjonowaniem i świadczeniem usług w zakresie obsługi ścięci wodno - kanalizacyjnej i oczyszczalni.

 

WYMAGANIA: wykształcenie wyższe techniczne, znajomość zagadnień związanych z eksploatacją sieci wodno-kanalizacyjnych, wiedza na temat dokumentów branżowych, uczciwość i pogodne usposobienie.

Mile widziane

Uprawnienia budowlane w zakresie sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.
Znajomość ustaw: o zamówieniach publicznych, o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków.
Umiejętność kosztorysowania robót budowlanych.
Zdolność organizacji pracy i umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi
Prawo jazdy kat B.

 

WARUNKI PRACY: od pon. do pt. w godz. 7.00-15.00, wynagrodzenie podstawowe wg ustaleń + dodatki, praca w zgranym zespole, możliwość zatrudnienia i rozwoju zawodowego, dostępne niezbędne narzędzia pracy.

 

APLIKACJĘ zawierającą CV z dopiskiem " ZWKiO ŻZK" (z klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych), proszę przesyłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście w siedzibie firmy przy ul. Szpitalnej 125 w Żurominie. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem 23 6572957.

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. wtorek, 29 październik 2019 11:30 Wojciech Kwieciński