Spółka Żuromińskie Zakłady Komunalne  przyjmie na staż osobę do 30 roku życia na stanowisko Pracownika Obsługi Biurowej.

 

ZADANIA: pomoc przy prowadzeniu biura, udział w procesie obiegu dokumentów, wsparcie działań logistycznych, prace administracyjne.

 

WYMAGANIA: wykształcenie min. średnie (mile widziany student/ka), znajomość pakietu Office, wiedza na temat obiegu dokumentów, uczciwość i pogodne usposobienie.

 

WARUNKI PRACY: staż od pon. do pt. w godz. 7.00-15.00, wynagrodzenie stypendium stażowe + dodatki, praca w zgranym zespole, możliwość zatrudnienia i rozwoju zawodowego, niezbędne narzędzia pracy.

 

APLIKACJĘ zawierającą CV z dopiskiem "STAŻ ŻZK" (z klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych), proszę przesyłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście w siedzibie firmy przy ul. Szpitalnej 125 w Żurominie. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem
23 6572957.

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. wtorek, 29 październik 2019 09:17 Wojciech Kwieciński